KDZ EREĞLİDE YENİ MAHALLEMİ YOKSA KEPEZMİ
KDZ EREĞLİDE YENİ MAHALLEMİ YOKSA KEPEZMİ
KDZ EREĞLİDE HANGİ BÖLGEYE YATIRIM YAPMANIZ SİZE DAHA FAZLA KAZANÇ GETİRECEKTİR. BU SORUYU BU GÜN HALİ HAZIRDAKİ BİR EMLAK YATIRIMCISI KENDİNE SORUYOR VE BİZDE BU GÜN BU KONUYA AÇIKLIK GETİRMEK İSTEDİK. ŞU AN HERKEZİNDE BİLDİĞİ GİBİ KDZ EREĞLİDE KEPEZ BİR PARLAYAN YILDIZ NEREDEYSE KDZ EREĞLİ YENİ MAHALLENİN FİYATLARI İLE EŞDEĞER AMA EĞER UZUN SOLUKLU BİR YATIRIM DÜŞÜNÜNEN KDZ EREĞLİLİLERİN KAFASI BİRAZ KARIŞIK. 
KEPEZ BÖLGESİNDEKİ YATIRIMCILAR PARA KAZANABİLİYOR AMA BU SADECE MÜTAHİTLERDEN ALINAN MÜLKLER İÇİN GEÇERLİ YANİ TOPRAKTAN VEYA TEMELDEN ALINAN MÜLKLER İÇİN GEÇERLİ. AMA DAHA SONRASINDA MÜLK 2-3 SENEYİ DEVİRDİKTEN SONRA KEPEZ BÖLGESİNDE SATIŞ SORUNLARI KARŞIMIZA ÇIKIYOR. AMA KDZ EREĞLİ YENİ MAHALLE-ORHANLAR MAHALLESİ VE KIZ KAPISINDA YAPILAN YATIRIMLAR DAHA UZUN SOLUKLU OLABİLİYOR. MESELA YENİ MAHALLEDEN ALINAN BİR MÜLK YATIRIMCISINA HERZAMAN KAZANDIRIYOR VE BU MÜLK 5. 10. EL BİLİ OLSA HALA BİR KAR GETİREBİLİYOR.
AYNI ŞEY KİRALAR İÇİNDE GEÇERLİ ŞU AN 250.000 TL LİK BİR EMLAKIN KİRA GETİRİSİ YENİ MAHALLEDE 1.250 TL CİVARINDAYKEN KEPEZDE KİRA ORANLARI 800-850 TL CİVARINDA OLMAKTA.
BİZ GELEN MÜŞTERİLERİMİZE BUNLARI ZATEN HEP İZAH EDİYORUZ AMA BİRDE BURDAN PAYLAŞMAK İSTEDİK BELKİ BİZİ TAKİP EDEN İNSANLARA BİR FİKİR VEREBİLİR.
KDZ EREĞLİ YUVAM EMLAK İYİ GÜNLER DİLER
WWW.YUVAMEMLAK.COM.TR
(1311) Okunma
EMLAK ARA
KREDİ HESAPLA
  Tutar : TL
  Vade : Ay
  Faiz : %
Aylık Ödeme

Buradaki bilgiler ortalamadır. Daha detaylı bilgi için bankalara başvurunuz.

HİZMETLERİMİZ
BİZDEN HABERLER
FAYDALI BİLGİLER
İSTATİSTİKLER
Bugün Online Toplam
350 3 1119734
Yuvam Emlak Kdz.Ereğli
0(372) 312 22 32
Facebook
Twitter
Gplus
Instagram
Copyright © 2020 - Yuvam Emlak Ereğli - Her Hakkı Saklıdır.
Piri Reis Web Geliştirme Ajansı